Skip links

Eco 2

eCO2 yüzeysel epidermisi hedef alarak ya da retiküler dermiste derinlemesine kolajen şekillendirmesini destekleyerek; çeşitli yara izleri, geniş gözenekler, pürüzlü ciltler, genel ve derin kırışıklıklar, yapısal cilt bozuklukları, istenmeyen ton farklılığı, cilt gevşekliği, diskromi ve güneşe bağlı yıpranmış ciltlerde etkili ve çarpıcı tedavileri mümkün kılar. eCO2’in kısa uygulama süresi hastalar için konforlu bir tedavi sağlar. Ciltte kısa sürede iyileşmeyi garantiler. Üst seviye özellikleri ve yenilikçi fonksiyonları ile kişiye özel tedavi seçenekleri, dinamik ve uzun süreli sonuçlar sunar.

Co2 Fraksiyonel lazer sisteminde, lazer ışınını dokuya düzgün bir şekilde yaymaya olanak tanıyarak, yeni ve mükemmel bir operasyonun temellerini atar. Bu yüzden, yüksek başarısıyla, yüz bölgesinde foto aging ve diğer cilt kusurlarında uygulama daha kolaydır. Ayrıca, doku tahribatı yapmadan, homojen ve normal epitel oluşumunu aktive eder. Bundan başka kollajen helezonik yapısının sıkılaşmasını tazelenmesi, yeni kolajen üretimi gibi yararlı etkilerinin ortaya çıkmasını sağlar.
Karbondioksit Fraksiyonel Lazerle Uygulanan Tedaviler

Cilt yenileme,yüz gençleştirme
Sarkma
Iz tedavisi
Yüzeysel akne (sivilce) izleri
Derin akne (sivilce) izleri
Cildin geniş gözenekli ve kaba görünümün giderilmesi
Lekelerin tedavisi
Kötü yara iyileşmesi (hipertrofik skar) ve yara kabarmalarının (keloid) azaltılması
Ben tedavisi
Foto yaşlanmaya maruz kalmış ciltler.
ECO2 Karbondioksit Lazerin Diğer Fraksiyonel Lazerlerden Farkı
Lazerin etkinlik derecesini belirleyen en önemli faktorler arasında lazer ışınının dalgaboyudur. Dalgaboyu lazerin deriye hangi derinlikte nüfuz ettiğini, dolayısıyla ne kadar etkili olduğunu gösterir.

Glass lazerlerin soyma ve ısı etkisi oldukça yüzeysel olması nedeniyle yan etkileri az ancak cilt gençleştirme etkileri karbondioksit lazere göre daha azdır.