Skip links

Emerge

Emerge Fraksiyonel ileri teknolojiye dayalı bir sistem olmasına rağmen, Emerge Fraksiyonel tedavisi basit bir yöntemdir. Öncelikle doktorunuz ve lisanslı cilt uzmanınız ile Emerge Fraksiyonelt tedavisinin size uygun olmadığını öğrenmeniz sonrası başlar ve bazı sorunlu noktaları kesin olarak belirleyici bir adrestir.

Emerge Fraksiyonel – Işıltınızı Geri Kazanın

Emerge Fraksiyonel ileri teknolojiye dayalı bir sistem olmasına rağmen, Emerge Fraksiyonel tedavisi basit bir yöntemdir. Öncelikle doktorunuz ve lisanslı cilt uzmanınız ile Emerge Fraksiyonel tedavisinin size uygun olmadığını öğrenmeniz sonrası başlar ve bazı sorunlu noktaları kesin olarak belirleyici bir adrestir. Buradan yola çıkarak doktorunuz sizin için mükemmel sonuç alabileceğiniz Emerge Fraksiyonel tedavisini size tavsiye edebilir.

Emerge Fraksiyonel Tedavisi

Tam bir tedavi süresi yaklaşık 30dk. ‘dır.

Seans süresince daha rahat bir tedavi ile karşılaşmanız için, tedaviden önce yüzünüze lokal anestezik krem uygulanabilir.

Emerge Fraksiyonelt sistem başlığının rehberliğinde cilt uzmanınız tarafından hedeflenen bölgeye yaklaşık 15dk. süresince tedavi protokolü uygulanır.

Tedavi Sonrası

Tedaviden hemen sonra bazı kızarıklıklar ve hafif şişlik ile karşılaşılabilir, ancak her ikiside genellikle yaklaşık 12 saat içerisinde azalır

Tedavi sonrası bir kaç gün içerisinde baze kaşıntı ve cilt hassasiyeti ile karşılaşabilirsiniz. Her ikiside doğal gençleştirme sürecinin göstergesidir, genellikle tedavi sonrası bir kaç gün içerisinde azalır.

Tedavi sonrası en tipik cilt bakım ürünleri hemen uygulanmalı ve cilt tedavi uzmanınız tedavi sonrası yapılmaması gereken işlmeler hakkında sizinle mutlaka görüşecektir.

Tedavi Sonuçları

Sonuçlar değişkenlik göstersede, klinik çalışmalarda kırışıklık ve ince çizgilerde fark edilebilir bir azalma göstermektedir. Ayrıca hastalar tedaviden sonra sıklıkla “genç görünümlü cilt” ve “ışıltılı parlaklık” geri bildirimi vermişlerdir. Klinik çalışmalarda öne çıkanlar:

Gözle görülen ışıltılı cilt tonu
Yenilenen, ultra yumuşak ve pürüzsüz doku
Doğal ışıltılı ve parlak bir cilt
İyileştirilmiş ton, doku ve parlaklık
Gözenekli görünümde azalma

Emerge ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Herkes Emerge Fraksiyone tedavisinden yararlanabilir. Buna rağmen, dramatik ve radikal iyileşmeler bekliyorsanız daha iyi bir alternatif olan Fraxel veya Thermage alternatif yöntemleri de sizin için uygun olabilir. Eğer radikal iyileşmelere ihtiyacınız yoksa, her zaman cildinizi taze, iyi görünümde koruyabilmek, genç ve ışıltılı tutabilmek için şimdi Emerge Fraksiyonel var.

Emerge Fraksiyonel Tedavisinin Sizin İçin Doğru Olabilecek Belirtileri

Yaşlanmanın doğal ve çevresel etkilerinden dolayı cildinizi korumayı düşünüyor ve cilt bakım kürüne başlamayı düşünüyorsanız
Cildinizi bugün olduğu gibi gelecek yıllarda da taze, genç görünümünü korumayı istiyorsanız
Düzenli ve tutarlı bir yaklaşım ile cilt bakımı arıyor ve sonuçların artacağına inanıyorsanız
Daha invaziv prosedürler olan kozmetik cerrahi ve agresiv gençleştirme yöntemleri için zamanını yoksa