Skip links

OxyGeneo

Cilt hücrelerine daha fazla oksijen gitmesini sağlayarak daha genç, daha tazegörünümlü bir cilt yaratan OxyGeneo, ilham kaynağını doğal kaplıcalardan alıyor.

OxyGeneo oksijen teknolojisi, cildi canlandırmak, daha duru, daha taze bir cilt yaratmak için vücudun kendi doğal mekanizmalarını kullanan yeni bir sistemdir. Anti-aging uzmanımız sistemi şöyle anlatıyor: “ Doğal kaplıca tedavilerinin cilde oksijen sağladığı bilinir. Bu yeni teknoloji sistemin çıkış noktası söz konusu tedaviler ve bunların cilt üstündeki olumlu etkileridir. OxyGeneo bu etkiyi taklit eder ve tedavi yapılan bölgedeki cilt hücrelerine oksijen göndererek zincirleme bir reaksiyonun oluşmasını tetikler.”

OxyGeneo cildi ölü hücrelerden arındırırken hem uygulama sırasında hem de sonrasında cildin beslenmesi için elverişli bir ortam yaratır. İşlem yapılan bölgeye uygulanan ve OxyGeneo teknolojisi birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış olan NeoRevive ise sistemin anti-aging faydalarına maksimize eder. Uzmanımız, “Bu formülün içinde magnezyum askorbit fosfat, kojik asit ve retinol etkili gibi anti-aging maddeler bulunur. Sistem sayesinde hem hücrelere daha çok oksijen taşınır hem de bu etkili maddeler cildin adeta içine işler, yani cilt bu maddelerden maksimum bir şekilde faydalanır,” diyor ve işlemin gözle görünür sonuçlarını anlatıyor: “ Bu kombinasyon ince çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatır, gözenekleri küçültür, matlaşmış̧ cilde canlı, taze bir görünüm verir. Ayrıca ciltteki pigmentasyon lekelerinin hafiflemesini sağladığı için cilt rengini düzenler, cilt daha duru görünür. Hastalarım tedavinin olumlu etkilerini işlem sonrasında hemen gözlemliyorlar ancak bunların daha uzun sürmesi için belli aralıklarla bir kür uygulanması gerekiyor.” Uzmanımız, OxyGeneo tedavisinin tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve eğer gerekirse diğer anti-aging tedavilerle beraber uygulanabileceğini söylüyor.