Skip links

Ultraformer 3

Ultaformer III, cildin yüzey bölümüne hiç bir zarar vermeden ve ameliyata gerek kalmadan cilt germe işlemi yapan son teknoloji bir sistemdir. Ultraformer 3 cihazı kullanılarak gerçekleştirilen tedavi ile gözaltı, alın, gıdı, boyun ve kol gibi vücudun çeşitli bölgelerinde cilt germe uygulaması kolaylıkla yapılabilir.

Ultraformer 3 HIFU teknolojisi kullanılarak geliştirilen bir cihazdır. Cildin derin dermis bölgesinde ve kas tabakası olan smas kısmında kollajen sentezinin ameliyatsız bir şekilde arttırılmasını sağlar. Bu sayede cildin daha gergin bir görünüm alması da mümkün hale gelir. Cerrahi bir müdahale olmadan gençleşmek isteyenler, diğer ameliyatsız gençleşme tekniklerinden çok daha etkili olan Ultraformer 3 kullanılarak gerçekleştirilen uygulamayı deneyebilirler.

Ultraformer 3, cildin 1.5 ila 9 mm derinliğine erişir. Smas katmanına ulaşılabilen Ultraformer 3 ile, kaş kaldırma, bacak içi germe, popo bölgesini gerginleştirme, bel bölgesini sıkılaştırma gibi pek çok tedavi son derece güvenli bir şekilde uygulanır. Pek çok medikal estetik tedavi yöntemine nazaran çok daha yüz güldüren neticeler elde edilmesi de, kas tabakasına cihaz ile direkt etki edilebiliyor olmasından kaynaklanır.

Efektif sonuçlar elde edilmesini sağlayan Ultraformer 3 ile bölgesel incelme tedavisi de uygulanmaktadır. Özellikle bacak, kol ve bel bölgesinin yanı sıra kalça bölgesinde de incelme sağlayan bir teknik kullanılır. Üstelik cilt germe işleminde olduğu gibi ameliyata gerek kalmadan işlem başarıyla tamamlanır. Diz üzerinde oluşan kırışıklığı gidermek için de tercih edilebilir.